Ish-gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili ka sjellë librin e saj ku ka treguar edhe disa sekrete. Në vitin 2018, ajo u nda nga Xhemaili, por nuk ka ndalur së provokuari me deklaratat e saj.

Siç ka rrëfyer edhe vëtë, ajo preferon të vetë-kënaqet se sa të bërë seks. Së fundmi në librin që mban firmën e saj ajo pranoi pa frikë dhe pasion se nuk mund t’i rezistonte një propozimi nga Cristiano Ronaldo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb