TIRANA

Kandidatja e PS, Ermonela Felaj ka kërkuar nga KQZ që t’i dorëzohen pamjet filmike të qendrave të votimit dhe numërimit për qarkun e Tiranës.

Një kërkesë të tillë e kanë bërë më parë edhe PD me LSI, teksa tashmë duket se edhe PS kërkon pamjet filmike.

Felaj i është drejtuar saktësisht kreut të KQZ, Ilirjan Celibashit për pamjet filmike për Tiranën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb