I njëjti vend si vitin e kaluar, por në vilën në Mykonos Eros Ramazzotti zgjodhi për pushimet e tij të jetë në shoqërinë një vajzë tjetër (ndryshe nga ajo që kishte pritur verën e kaluar). Ajo është brune dhe e papërmbajtshme dhe e përjavshmja “Chi” i ka fotografuar në momente intime.

Ata lyejne trupin me krem, bisedojnë, zhyten në pishinë, drekojnë buzë detit. Në shtëpi janë vetëm ata dhe joshja mes tyre është e dukshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Është një mister absolut se kush është vajza me të cilën Eros Ramazzotti po kalon pushimet në Greqi. Edhe paparacët e panë të vetme në plazh vajzën teksa bënte banjo dielli, para se këngëtari të arrinte në vilë.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb