Një episod aspak i pëlqyeshëm i ndodhi Stafono Piolit, gjatë festës së titullit kampion. Trajnerit i kanë vjedhur medaljen e titullit, fakt që e bëri publik vet tekniku:

Më kanë vjedhur medaljen gjatë festimeve, nëse mund të bëni një apel do ta dija për ndër, është e vetmja që kam u shpreh trajneri në një prononcim për Repubblica.

Pioli
Pioli

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Lega Serie A: Mister Pioli, medaljen do ta japim sërish nesër”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: