C.Ronaldo mund të mbyll karrierën e tij të famshme pikërisht aty ku e nisi, në Portugali, te Sporting Lisbona.

Kjo është ëndrra shumë tifozëve portugez, është edhe ëndrra e mamasë së tij, është ëndrra e çdo tifozi të Sporting.

Cr7
Cr7

Së fundmi, në lidhje më këtë temë ka folur edhe portieri i Sporting, Adan: “Të gjithë dëshirojmë që të vijë te Sporting. Cilësia e tij dhe eksperienca do të ishin shumë të rëndësishme për ne, edhe pse e dimë se është pak e komplikuar, të gjithë shpresojnë”, u shpreh portieri për A Bola.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb