Një skenë e filmuar nga një kamer sigurie tregon një motorist që arrin ti marrë një këmbësori celularin nga dora.

Videoja e bërë virale në rrjetet sociale tregon se si një motorist teksa shfaqet duke nisur motorin e tij, i merr në mënyrë të befasishme një burri që po fliste në telefon celularin e tij. Video është postuar në twitter nga Caught on CCTV.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: