Kim Kardashian pas ndarjes nga bashkëshorti i saj Kanye West është vënë në qendër të mediave rozë.

Sipas ‘The Mirror’  mamaja e yllit të “KUWK”  Kris Jenner, po shtyn vajzën e saj të nisë një lidhje me Alex Rodriguez, ish- i dashuri i Jenifer Lopez.

Alex

Kim konfirmoi ndarjen nga Kanye West në shkurt, ndërkaq Alex u nda nga e fejuara e tij Jennifer Lopez në prill të këtij viti.

Kimmm

Sipas një mediave, Kim po mban kontakte me Alex dhe po e konsideron seriozisht të nisë një lidhje me të pasi ajo dëshiron të ketë në krah një burrë që i përshtatet financave dhe statusit të saj.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb