Ndonëse ai është një prej njerëzve më të pasur të botës, pasi disponon një nga kompanive më të njohura amerikane të makinave, por modestia e tij, është për t’u admiruar.

E kemi fjalën për Elon Musk. Ai ka shitur të gjitha pasuritë e tij të paluajtshme, përveç shtëpisë në Kaliforni, që e zhvendosi në Teksas.

Musk nuk jeton në ndonjë vilë luksoze, me pishina dhe hapësira të bollshme, jo, aspak, por në një shtëpi të lëvizshme me vlerë rreth 50 mijë dollarë.

Për të mësuar se ku jeton Musk, ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb