Mbyllja brenda në shtëpi dhe situata e pazakontë nga koronavirusi ka bërë që shumë shqiptarë të vënë në punë fantazinë për të kaluar këto ditë të vështira.

Erifili Çala Shyti, është një këngëtare nga qyteti i Fierit, që këto ditë, si shumë të tjerë, është duke i kaluar në karantinë.

Me një mesazh interesant për këto ditë qëndrimi në shtëpi, kjo pjesë, plot buzëqeshje e alegri, vjen nën titullin “Karantina”, e cila mund të kalohet bukur edhe në banesë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: