Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se pandemia po “kërkon” Edi Ramën, që nuk del më as në TV dhe as në rrjetet sociale.

Vasili shprehet se Rama ka “humbur”, për shkak se tashmë situata po del jashtë kontrollit, me shumë raste të konfirmuara me koronavirus në ditë.

Postimi i Petrit Vasilit:

Pandemia kerkon Edin!!

Kryeministri i perditshem i pandemise ne FB ne TV ne Tëiter, ka humbur!

Ku eshte Edi kryepidemiologu, kryeinfeksionisti dhe kryestatististicieni i pandemise?

Ku u zhduk kryestrategjisti qe i tregoi vendin OBSH?

Ku eshte tribuni antitestim dhe antimaske?

Ku eshte kampioni qe e nxori Shqiperine te paren ne bote?

Eshte fshehur sic e ka zanat.

Eshte shejtan i madh Edi.

Gjithmone kur del djale e rremben vete Edi, ndersa kur del vajze ta le ne preher sic po jua le tani eksperteve te pandemise.

Pandemia kerkon Edin!!

Kryeministri i perditshem i pandemise ne FB ne TV ne Tëiter, ka humbur!

Ku eshte Edi kryepidemiologu, kryeinfeksionisti dhe kryestatististicieni i pandemise?

Ku u zhduk kryestrategjisti qe i tregoi vendin OBSH?

Ku eshte tribuni antitestim dhe antimaske?

Ku eshte kampioni qe e nxori Shqiperine te paren ne bote?

Eshte fshehur sic e ka zanat.

Eshte shejtan i madh Edi.

Gjithmone kur del djale e rremben vete Edi, ndersa kur del vajze ta le ne preher sic po jua le tani eksperteve te pandemise.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb