Eva Herzigova është në tapetin e kuq prej më shumë se 20 vitesh dhe në moshën 46 vjeçare dhe pse me tre fëmijë ajo është gjithmonë e gatshme të parakalojë duke shfaqur të gjithë seks apelin e saj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Carla Bruni, 52 vjeç e donte seksin me çdo kusht, duke nisur nga pasarelat, ajo ka bërë artisten dhe kantautoren dhe në Cv e saj ka edhe një periudhë në Eliseo si bashkëshortja e presidentit francez Nicolas Sarkozy. Por edhe sot ajo nuk heq dorë nga moda.

Eva dhe Carla janë takuar së bashku për të festuar 50-vjetorin në fushën e modës të Jean Paul Gualtier.
Herzigova është shfaqur si një kukull seksi e veshur me një fustan ngjyrë rozë, ndër Bruni e gjitha me të zeza, por shumë e qeshur.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb