Eva Herzigova ka treguar fizikun e saj gjatë një dalje mondane mbrëmjen e djeshme.

Top modelja 46-vjeçare ka mbërritur në Canne, dhe është shfaqur në rrugët e qytetit francez me një fustan të gjatë, duke treguar klasin e saj.

Të gjithë aparatet fotografik janë drejtuar mbi të, duke i nxjerrë në pah poshtë fustanit transparent gjoksin nudo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb