Ajo njihet si ndër yjet më bamirëse në botë dhe Eva Longoria, nuk kishte se si të mungonte në mbrëmjen e bamirëse “Parisian Global Gift Gala”, që u mbajt mbrëmë në Paris, shkruan Daily Mail.
Aktorja 42 vjecare dukej e mrekullueshme me një fustan të artë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: