Eva Longoria tregoi trupin e saj të tonifikuar e veshur me bikini në një foto të re. Aktorja 47-vjeçare në foton që ka postuar është e veshur me bikini të bardha teksa shijon momente relaksi në një varkë.

Ylli i “Shtëpiake të Dëshpëruara” ka shkruar mbi foton: A i mungon dikujt tjetër dielli i verës? Duke folur për mënyrën sesi e mban trupin në formë kaq të shkëlqyer, Eva tregon se stërvitja është pjesë e pandashme e përditshmërisë së saj, ndërsa rëndësi të madhe i kushton edhe shëndetit mendor.

“Ushtrohem të paktën një orë në ditë. Vërtet duhet të fokusohesh dhe të mësosh përmendësh lëvizjet” , thotë ajo.

Duke folur për ngritjen e peshave, aktorja shpjegon se ky lloj ushtrimi i jep asaj gjithçka: Unë ngre shumë pesha. Ndjej sikur trupi im ndryshon më shumë kur e bëj këtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb