Stërvitje në shtëpi për bukuroshen Eva Longoria, 42 vjeç, e cila është shtatzënë nga bashkëshorti i saj Jose Baston, 49 vjeç.

Ish ‘Shtëpiakja e dëshpëruar’ ka treguar barkun e saj, në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Bashkëshorti i saj Baston është edhe baba i tre fëmijëve (Natalia, 22, binjakët Mariana e Jose, 14), të lindur nga martesa e parë. Longoria pritet të sjellë në jetë djalin në pranverë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: