Aktorja Eva Longoria dhe bashkëshorti i saj Jose Baston, kanë mbi një vit që janë martuan, por ende s’janë bekuar me një fëmijë.

Por në disa foto të publikuara dhe nga disa thashetheme nga Hollywoodi thuhet se Eva mund te jete shtatzënë.

Zërat thonë që ish ‘Shtëpiakja e dëshpëruar’ ka ndërprerë alkoolit, dhe duket me forma më rrumbullake, gje qe te ben të besosh se mund te jetë shtatzëne.

Mbase Eva nuk do të japë lajmin paraprakisht, për shkak të supersticioneve.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: