Dukej sikur ishte në tapetin e kuq të Oscar Eva Longoria e cila tani ka një yll në Ëalk of Fame të Hollyëood-it.

Ish ‘Shtëpiakja e dëshpëruar’ ka marrë këtë vlerësim prestigjioz përpara shumë miqve dhe kolegëve të saj. përvec bashkëshortit Jose Baston, ishin Felicity Huffmann, bashkë-koleg në seritë televizive që e kanë bërë të famshme në të gjithë botën, Victoria Beckam dhe Ricky Martin, Anna Faris, Melanie Griffith, Reese Witherspoon.

Artistja me origjinë meksikane është prezantuar në ceremoni me barkun e saj shtatzënë. Ky është fëmija i parë për aktoren me Baston, me të cilin është martuar në 2016.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3087383_3_image

C_2_fotogallery_3087383_2_image

C_2_fotogallery_3087383_1_image

C_2_fotogallery_3087383_0_image

C_2_fotogallery_3087383_8_image

C_2_fotogallery_3087383_8_image (1)

C_2_fotogallery_3087383_5_image

C_2_fotogallery_3087383_6_image

C_2_fotogallery_3087383_4_image

C_2_fotogallery_3087383_7_image

C_2_fotogallery_3087383_9_image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: