Eva Longoria ka befasuar me pamjen në fotot e fundit.

Ish ‘Shtëpiakja e dëshpëruar’ është fotografuar në Ibiza në bikini, ku ka shfaqur linjat e saj që kësaj radhe na kanë zhgënjyer, sidomos me barkun tërë celulit.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: