I njohur në Shqipëri si “Ezeli”, aktori turk më në fund ka vendosur që të hedhë një hap më tej me dashurinë e tij, ndërsa është martuar sot.
Aktorja dhe modelja, Sinem Kobal si dhe Kenan Imirzalioglu sot i kanë dhënë fund beqarisë duke u martuar, shkruan Zeri. Kobal natën e Krishtlindjeve ka marrë propozimin për martesë nga Kenan, i njohur tek ne si “Ezeli”.
(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: