Futbollisti spanjoll i Monaco-s, Francesc Fabregas bën me dije se gjyshja e tij 95- vjeçare në Spanjë është shëruar nga COVID-19.

Ai thotë se testi i saj doli negativ dhe e konsideron atë si një heroinë por ka dhe një falenderim për mjekët dhe infermierët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb