TIRANË

Presidenti i Republikës, Ilir Meta pritet të dalë sot në një tjetër konferencë për mediat. Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësi i kreu të Shtetit, Tedi Blushi i cili njofton se Meta do të jetë në konferencë në 12:00.

“Në ora 12.00, Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të japë një konferencë shtypi për t’ju njohur me fakte të reja të grushtit të shtetit! I hapur për çdo pyetje!”- shkruan Blushi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb