Anita, bashkëshortja e Ramush Hardinajt feston sot ditëlindjen.

Haradinaj ka vendosur ta gëzojë bashkëshorten e tij me një buqetë të madhe trëndafilash me ngjyrë të kuqe. Vetë Anita ka postuar në Instagram dhuratën ku ka shkruar: “Me dashuri nga rrubi”.

Me një postim në Facebook Haradinaj e ka uruar atë publikisht.

“Faleminderit për gjithçka, Urime Anitë!”, ka shkruar ai.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb