Matias Vecino nuk është më pjesë e Interit. Mesfushori zyrtarizoi largimin nga zikaltërit, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Uruguajani i mesfushës u afrua te ekipi nga Milano në vitin 2017, pas një përvoje te Fiorentina. Vitet e para ishin të mira për të, por  Vecino filloi të humbiste terren.

 

 

 

“Faleminderit Inter, përqafime të gjithëve”, – shkruan mes të tjerash futbollisti. Me interes pritet të mësohet e ardhmja e tij.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: