Aktorja dhe deputetja e njohur kosovare, Adriana Matoshi ia ka dalë me sukses ndërhyrjes së tumorit në tru.

Lajmin e mirë e kanë konfirmuar vetë kolegët e aktores së njohur.

“Qe gjysmë ore e ka përfunduar me sukses operimin”, kanë deklaruar kolegët e saj, për mediat kosovare.

Kujtojmë se deputetja të hënën ka njoftuar se do t’i nënshtrohet operimit pasi i është rikthyer pas nëntë vitesh tumori në tru.

“…Tash 9 vite ma vone, tu mos pushu kurre sa duhet, m’kapi lodhje prej angazhimeve te mija te shumta, stresi i akumulum mrena, mbingarkesat, krejt kto m’bonen me menu qe e kom tepru. Ja kom thy limitet vetes. Po aty e kuptova qe tumori ne tru ish rikthy prap”, ka shkruar Matoshi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb