Një tjetër person ka rënë në prangat e Policisë për falsifikim të testeve të COVID-19.

33-vjeçarit Ardit Sevo ishte i implikuar në falsifikimin e dokumenteve dhe u arrestuar nga Policia, raporton gazetarja Dorjana Bezat për BalkanWeb.

Prokuroria ka thelluar hetimet mbi këtë vepër penale teksa në kuadër të operacionit janë arrestuar edhe persona të tjerë më parë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: