Presidenti Ilir Meta ka ripostuar ne Twitter mesazhin e Presidentit të SHBA, Joe Biden teksa kanë adoptuar një mace duke i uruar kështu edhe “mirëseardhjen”

Me heret Zyra e Zonjës së Parë, Jill Biden, ka njoftuar se familja e tyre ka mirëpritur në Shtëpinë e Bardhë një mace dyvjeçare, të quajtur Ëilloë. Biden, e quajti macen sipas vendlindjes së saj Ëilloë Grove, Pennsylvania, tha zëdhënësi i Zonjës së Parë, Michael LaRosa.

 

 

Mace

 

Nderkohe vete presidenti Meta i ka komentuar ne postim duke publikuar foton e maces se Tij, Sasha.

Metoo

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: