Roma do të dalë në fushë këtë fundjavë në derbin me Lacion me një fanellë festive speciale.

Për këtë rast, e ka prezantuar Mishel Domirti, modelja e re që ka goditur zemrat e tifozëve verdhekuq. Modelja italiane shpreson t’i sjellë fat skuadrës së De Rosit, që synon të hyjë në zonën Champions.

Domirti 3
Domirti 3

Ajo është shfaqur disa herë me fanellën verdhekuqe, por këtë herë është krejt ndryshe. Derbi është përherë një vitrinë e bukur dhe Domirti e ka pranuar me kënaqësi reklamimin e fanellës speciale, teksa shpreson t’i sjellë fat Romës, ku një fitore vlen dyfish për objektivin në kampionat.

Domirti
Domirti
Domirti 4
Domirti 4

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb