TIRANE

Granit Xhaka u bë baba për herë të parë 1 vit më parë. Futbollisti shqiptar dhe bashkëshortja e tij mirëpritën në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Ayana.

Ditën e djeshme Xhaka ka postuar një video të ëmbël të vogëlushes së tij, duke ndjekur dhe puthur babin nga ekrani.

“Fansja ime numër 1 dhe motivimi më i madh që kam. Babi të do shumë”-shkruan Granit Xhaka në videon e postuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: