TIRANE – Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka publikuar në Instagram bisedën me një fanse, e cila i thotë se është e gatshme të tradhtojë bashkëshortin për të.

“Inati im lloji i këtyre femrave. Nuk e kuptoi si mund të harrosh rezistencën (ekzistencën) e burrit Vec për një natë me dikë. Humbe Nuk jam mendje lehte unë hahahah.”- shkruan Stresi në Instagram.


(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: