Ajo sapo mbushi 40 vjec pak ditë më parë, por nuk e tregon aspak moshën. Aktorja e famshme Reese Witherspoon dëshmon se vitet nuk luajnë rëndë me te. Këtë të premte është fotografuar teksa po linte zyrën e saj në Beverly Hills, dhe në sy binin këmbët aspak të plakura. Reese me këtë fizik konkurron dhe një 20 vjecare.

Pak ditë më pare Reese festoi me shoqet e saj 40-vjetorin e saj nën dritën e qirinjve dhe më pas në një klub nate.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb