Ndonëse Shqipëria po humbiste 1-2 me Andorrës, në stadium kanë shpërthyer tifozët në gëzim të madh dhe me thirrjet “Kosova, Kosova”!


Kjo menjëherë sapo është mësuar goli i avantazhit në Pëlzen, ku Kosova po luan kundër çekisë. Tifozët kuqezi u janë bashkuar festës së vëllezërve të tyre ndonëse janë qindra kilometra larg.


  • foto galeri
  • foto galeri


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb