Flamuri Kombëtar në Institucionin e Presidentit të Republikës ulet në gjysmë shtizë.“Në nderim të jetëve të humbura nga kjo fatkeqësi e madhe për mbarë vendin tonë!” shkruan Meta, bashkëngjitur videos ku flamuri shqiptar, ulet në gjysmë shtizë.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: