PRISHTINE- Lideri i iniciativës politike “Nisma”, Fatmir Limaj është bërë gjysh për herë të parë.

Siç raportojnë mediat kosovare, djali i Fatmir Limajt, Durimi është bërë baba. Bashkëshortja e Durimit, Shqipe Aliu, ka sjellë sot në jetë fëmijën e tyre të parë, një vajzë.

Ata kanë vendosur që vajza të quhet Zara, ashtu siç quhej nëna e ndjerë e Durimit, ish-bashkëshortja e Fatmir Limajt.

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: