Luan Rama i ka uruar 69-vjetorin e lindjes ish-kryeministrit të Shqipërisë, Fatos Nanos. Ish-nënkryetari i LSI e uron me një ‘Gëzuar’ Nanos, por duke theksuar se nuk mjafton fjala për të sjellë përmasën e urimit për një mik.

Gjithashtu Luan Rama i uron Nanos të jetë të gjatë, shëndet dhe të festojë një shekull ditëlindje.

STATUSI NGA LUAN RAMA
PËR FATOS NANON,
NË DITËN E LINDJES…
Gëzuar, edhe pse nuk mjafton asnjëherë kjo fjalë për të sjellë përmasën e vërtetë të urimit dhe mirënjohjen për një mik!
Qofsh jetëgjatë e shëndetmirë,
dhe festofsh një shekull ditëlindje!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb