Nuk mund të dëshironte më shumë. Pas kthimit të tij në shtëpi Fedez ka takuar fëmijët e tij Leone dhe Vittoria që e prisnin me një tullumbac në formë zemre me mbishkrimin ‘Welcome back home’. Këngëtari ka lënë spitalin San Raffaelle të Milanos, ku ishte shtruar që prej 22 marsit pas një ndërhyrjeje për një tumor në pankreas.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Fedez, siç tregojnë story e tij në Instagram, qan kur e vogla Vittoria e përqafon fort dhe nuk do të largohet prej tij. Kështu këngëtari e shtrëngo fort: Nuk kanë qenë ditë aspak të lehta, por e keqja ka kaluar, ose më saktë raundi i parë u kalua. ‘Të kthehesh në jetë’, shkuan reperi i njohur italian në rrjetet sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb