SARANDË

Fëmija i parë i vitit 2020 për këtë vit në Sarandë është një djalë. Ai ka lindur në orën 10:30 të ditës së sotme në maternitetin e Sarandës me peshë 3 kg e 200 gram duke u bërë dhe fëmija i parë i këtij viti.

Foshnja është djali i tretë i familjes Bamatati në bashkinë e Delvinës. Si nëna dhe fëmija janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe gëzojnë shëndet të plotë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: