TIRANË-Meshkujt kërkojnë femra të nxehta në shtrat. Le të jenë të sëmurë, të stresuar, të lodhur, seksi është shërimi për ta. Po si ta kënaqni vërtet? Revista ‘Cosmopolitan’ ka nxjerrë disa këshilla në prag të festës së Shën Valentinit. Një artikull që flet për temën e marrëdhënieve seksuale tregon sesi “Të kënaqni maksimalisht të dashurin në shtrat”. Ndiqni këto këshillainteresante:

1­-Të jesh sa më e lirshme dhe të bëhesh e “prapë”.

2­-Shndërroje seksin në lojë

3­-Lejo partnerin të japë ide dhe mos hezito të zbatosh fantazitë e tij seksuale

4­-Lëre të të shohë çdo detaj të trupit tënd

5-­Vish të brendshme me ide tërheqëse

6­-Bëj lëvizje provokuese dhe kërcime erotike.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: