Teksa të rinjtë në Melburn të Australisë po festonte ditën e të dashuruarve, në qiell ndodhi një fenomen i rrallë.

Një meteor ndriçoi për disa sekonda qiellin e Melburn-it dhe të gjithë kanë mbetur të habitur.

Ky fenomen është filmuar nga qytetarët dhe është shpërndarë në shumë media, përfshirë dhe BBC.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: