NGA: ENEIDA CAKERRI

6-7 speca jeshilë/të kuq
3 domate të mëdha
200 gr gjizë
4 thelpinj hudhra
2 vezë
Vaj ulliri
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb