TIRANË

Në nisje të seancës së sotme plenare, e cila përkon me festën e gruas, deputeti Kujtim Gjuzi, zgjodhi ministren e Bujqësisë, Milva Ekonomi për t’i dhuruar një trëndafil, bashkë me urimin për festën.

“Sot është dita e nënave, motrave, grave tona, vajzave tona, unë kam zgjedhur në këtë ditë simbolike të festës, së paku ministres së Bujqësisë, t’i ofroj një trëndafil” u shpreh Gjuzi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb