TIRANË

Atmosfera e festave të fundvitit ka nisur të ndjehet në kryeqytet. Dritat e festës kanë ndricuar rrugët e kryeqytetit, pemën festive në qendër, duke dhënë një tjetër atmosferë këtë dhjetor.

Sheshi ‘Skënderbej’ është kthyer në një nga hapësirat më të mëdha, ku qytetarët kanë mundësi të festojnë e të mblidhen në shoqërinë e njëri tjetrit, për të trokitur gotat, e për të uruar për një vit më të begatë.

Konsumimi i Birrës Korca është bërë pjesë e rëndësishme e përjetimit të atmosferave festive të shqiptarëve, e si në cdo festë e argëtim të tyre, edhe këtë fundvit Birra Korca ju mirëpret të gjithëve në sheshin Skënderbej.

“ Shtëpiza e Birra Korça për çdo mbrëmje ju mbledh me miq dhe të afërm @SheshiSkenderbej për të shijuar birrën më të mirë shqiptare!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Birra Korça (@birrakorca_official)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: