Britanikët i janë rikthyer sërish festave të “shthurura” në rrugët e qyteteve.

Ata duket se e kanë lënë pas krahëve disfatën në “Euro 2020” një javë më parë dhe kanë nisur të argëtohen me alkool e “prapësi”.

Të rinjtë janë parë në rrugët e qyteteve këtë fundjavë. Grupe grupe, ato janë drejtuar për në klubet e natës, madje disa, e kanë tepruar me konsumimin e alkoolit dhe janë shtrirë të pavetëdijshëm në rrugë.

Në disa raste, sipas mediave britanike, është nevojitur edhe ndërhyrja e policisë, për të normalizuar situatën. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb