TURQI

Almeda Abazi feston sot ditëlindjen. Për ish-Miss Shqipërinë sot është një ditë e veçantë se përveçse mbush 27 vjeçe ka edhe përvjetorin e martesës. Almeda është martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pak orë më parë, ish-Missi ka zgjedhur që t’i bëjë një urim vetes sot për ditëlindje, e për këtë ka zgjedhur një foto të vjetër të nxjerrë nga arkivat e albumeve familjare.

Nuk ka harruar që veçmas urimit për veten, të kujtojë edhe përvjetorin e dytë të martesës së saj me dashurinë e jetës, Tolgahan.
“Shumë urime për mua dhe Gëzuar përvjeton tonë të dytë dashuria imë. Babai im më ka mbajtur shpinën ndërsa ti tani më mban dorën”- shkruan Almenda në Instagram.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb