Georgina Rodriguez ka festuar në 27 janar 26 vjetorin dhe poston në rrjetet sociale një foto familjare me fëmijët dhe Cristiano Ronaldo, që e quan në komentin bashkangjitur fotos ‘Bashkëshortin e saj’. Sensuale si gjithmonë e veshur me një komplet xhinsi që i nxjerr në pah gjoksin e saj, dhe së bashku me të fëmijët e lumtur dhe të qeshur dhe një CR7 i bukur dhe i dashuruar.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

‘Nuk mund të kërkoj më shumë nga jeta. Vetëm kërkoj shumë shëndet për mua dhe familjen time. Faleminderit të gjithëve për komplimentet tuaja, lulet dhe dashurinë…Faleminderit bashkëshortit tim, që më ka dhënë më të mirën e jetës, fëmijët tanë. Të dua”.

Pasi ka kaluar ditën në Sanremo së bashku me Amadeusin për provat e Festivalit, Georgina është përfshirë nga emocionet dhe ka publikuar në rrjetet sociale një seri fotosh, me lule, qirinj dhe tullumbace. Edhe Ronaldo poston një foto dhe një dedikim të ëmbël: ”Urime zemra ime! Të uroj një ditë të bukur! Je një bashkëshorte fantastike dhe një nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë! Të dua kaq shumë shpirt!.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb