SARANDË

Në këto prag festash të fundvitit, edhe fëmijët e Kopshtit nr. 1 në Sarandë, i janë gëzuar atmosferës festive.

Laboratori Intermedica ka menduar të gëzojë e të sjellë atmosferë festash për vogëlushët e këtij kopshti.

Për një ditë, Laboratori Intermedica është ‘shndërrruar’ në Babagjyshin e Vitit të Ri, duke menduar për cdo fëmijë të këtij kopshti në Sarandë, për t’i gëzuar me dhurata e pako duke sjellë hare e gëzim mes tyre.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Vetë stafi i Kopshtit Nr.1 me një mesazh drejtuar Laboratorit Intermedica, shprehet: “Gëzuar Krishlindjet. Zoti ju bekoftë që bëtë të lumtur fëmijët e kopshtit nr 1. Ju urojmë gjithë të mirat e botës”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: