TIRANE – Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. E talentuar, mjaft simpatike, gjithmonë e distancuar dhe e rezervuar për sa i përket jetës private.

9f580b16365c91e263c73bf56d17475d

Këngëtarja Olta Boka feston sot ditëlindjen. Olta sot në fakt me siguri ka marrë shumë urime dhe dhurata. Por më të bukurën ajo e ka treguar përmes fotove të ndryshme që postuar në Instastory.

e63888d154672df4a1ccf1049b5e7f8b

Olta ka zbuluar surprizën që mikeshat e saj më të ngushta i kanë bërë pas mesnatës. Ato kanë zbukuruar shtëpinë e këngëtares, dhe e kanë gdhirë së bashku duke festuar për miken e saj.

b19afbcde3b1a2a8b530c1fe04d6f5c5
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb