Në shtëpinë e Napolit, mbi të gjithë trajneri Rudi Garcia, kanë një arsye për të festuar. Amir Rrahmani është rikuperuar plotësisht, do të jetë në dispozicion të ekipin për sfidën kundër Braga-s në Champions League. Sipas Corriere dello Sport: Rrahmani ka lënë pas atë shqetësim muskulor që nuk e lejoi të ishte në fushë në sfidën kundër Geona-s në Serie A.

Miri
Miri

Kapiteni i Kosovës është një pikë fikse në formacionin e Napolit, rikthimi i tij shton entuziazmin përpara sfidës së parë në Champions League.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb