Tashmë nuk është një sekret: në familjen Rama ka një derbi, ai ndërmjet Olsi Ramës, drejtorit të Partizanit, dhe nipit të tij, Greg Ramës, që është tifoz i Tiranës.

Si për ta konfirmuar këtë, djali i kryeministrit Rama është shfaqur në këto çaste në tribunën VIP me shallin bardheblu në qafë, për të ndjekur sfidën dhe për të shpresuar fitoren e skuadrës së zemrës.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb