Dy maturantë janë aksidentuar mbrëmjen e djeshme në Bulqizë, teksa po ktheheshin nga mbrëmja e maturës për në banesën e tyre.

Burime nga spitali i Bulqizës thanë se maturantët kishin pësuar fraktura të shumta.

Për pasojë njëri nga maturantët është transportuar me helikopter drejt spitalit të traumës në Tiranë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb