Kur sot pritet dalja e tij publike në një emision ‘opinion’ burime nga prokuroria bëjnë me dije se gazetari Blendi Fevziu, po përpiqet të negociojë me zyrtarë të prokurorisë, që arrestimi i Saimir Tahirit të shtyhet deri sa të mbarojë emisioni.

Kështu shkruan Tpz.al që drejtohet nga gazetari Ylli Rakipi. Fevziu e ka paralajmëruar këtë emision që ditën e djeshme, por ngjarjet e sotme e kanë vënë në rrezik zhvillimin e këtij emisioni.

Nuk dihet ende përgjigja e prokurorëve për gazetarin Fevziu.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: